Наші контакти:

 

     Для публікації інформації про науковий журнал на порталі наукової періодики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, будь ласка, завантажте  файл заявки  (завантажити) і виконайте зазначені в ньому інструкції. Якщо виникли якісь питання, зверніться до адміністратора порталу за зазначеною нижче електронною поштою.

     З питань публікації на порталі інформації про Вісники КНУТШ звертайтеся, будь ласка, до Координаційного центру із випуску серії наукових періодичних видань “Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка”

     center.visnyk@knu.ua

    З питань публікації інформації про інші наукові періодичні видання, засновником яких є Київський національний університет імені Тараса Шевченка, звертайтеся до адміністратора порталу:

     igor.vedmid@knu.ua

    З питань подання заявки до наукометричних баз Scopus, Web of Science від редакцій наукових журналів, засновником яких є Київський національний університет імені Тараса Шевченка, звертайтеся до Служби інформаційного мониторингу Наукової бібліотеки імені М. Максимовича:

     sim.library@knu.ua

    З питань редагування, верстання та тиражування наукових журналів звертайтеся до Видавничо-поліграфічного центру “Київський університет”:

     hanna.novikova@knu.ua